פרסום בגוגל arrow פרק 3 - היום הראשון arrow פתיחת חשבון - צעדים ראשונים
שובר גוגל

פתיחת חשבון

 דואל

חווית היום הראשון עם גוגל אדוורדס יכולה להיות החוויה הקשה ביותר מול מערכת הפרסום של גוגל. מפרסמים רבים פותחים קמפיין ראשון בהתרגשות רבה, מכניסים מספר מילות מפתח, לא רואים תוצאות מידיות ומוותרים באכזבה. בזכות מדריך  זה תוכלו להמנע מכך.

ישנם מספר קשיים הניצבים בפני משתמשים חדשים במערכת הפרסום. כאשר הקושי הראשון הוא בממשק המשתמש. ממשק המשתמש של גוגל אדוורדס די פשוט לשימוש, אולם רק לאחר היכרות מסוימת עם אופן הגלישה בחשבון. כמו כן יש מספר מונחים חדשים שיש להכיר כמו: קבוצות מודעות, עלות להקלקה (על"ל), החזר על ההשקה (ROI), יחס הקלקה וניהול קמפיין.

אפילו כאשר מפרסמים מתחילים מתגברים על משוכות אלה, צפויות אכזבות נוספות כגון: ביטול או נטרול מודעות בגלל יחס הקלקה נמוך, ביטויים ללא נפח חיפוש ומודעות שאינן מתקבלות על ידי גוגל מלכתחילה.

שני חוקים בסיסיים לשימוש במערכת גוגל אדוורדס: היו סבלניים, ואל תיכנסו לפאניקה.


את הצעד החשוב ביותר להצלחת קמפיין אדוורדס כבר ביצעתם – אתם קוראים ספר את המדריך. במקום לדלג על הפרקים הראשונים פשוט קראו אותו.

בשלב הבא תלמדו כיצד לפתוח חשבון אדוורדס ומיד לאחר מכן תמצאו הסבר לגבי מבנה קמפיין אדוורדס. קחו את הזמן, בעזרת המדריך תכירו במהרה את ממשק המשתמש של גוגל אדוורדס והצלחת הקמפיין שלכם מובטחת.

גוגל מציע מדריכים מצוינים, והוראות מפורטות לפתיחת חשבון אדוורדס שלב אחרי שלב.

מומלץ לפתוח חשבון Gmail לפני פתיחת חשבון באדוורדס.


 https://adwords.google.com/select/Login

לחצו  על התחל כעת
 
Image

בחרו מהדורה סטנדרטית ולחצו המשך
 
Image

סמנו יש לי כתובת דוא"ל וסיסמה המשמשות אותי לשירותי Google, כגון AdSense, Gmail, Orkut או iGoogle לאחר מכן סמנו  אני רוצה להשתמש בחשבון Google הקיים שלי עבור AdWords. רישמו את הדוא"ל והסיסמה ולחצו המשך

Image

בחרו שקל ישראלי ולחצן המשך
 
בשלב זה חשבון האדוורדס נוצר ואתם מקבלים את המסך הבא:

Image
 
לחצו על  התחבר לחשבון Adwords  שלך ותקבלו את המסך הבא:
 
Image

בשלב זה מומלץ לקרוא את יתר הפרקים בספר לפני שניגשים ל"צור את מסע הפרסום הראשון שלך" (מכל מקום, גם אם יוצרים מסע פרסום לא טוב, תמיד ניתן לשנותו)


אם אינכם מכירים את המונחים הטכניים בדקו אותם במילון המונחים  וקחו את הזמן להיכרות עם ממשק המשתמש של גוגל אדוורדס.
 

 


 
 
בלוג שיווק באינטרנט
בלוג העוסק בהיבטים השונים של שיווק באינטרנט.

בלוג קידום אתרים
מידע על קידום אתרים ושיווק באינטרנט.
http://www.seo-il.info