פרסום בגוגל arrow פרק 15 - נספחים arrow עורך מודעות אדוורדס
שובר גוגל

עורך מודעות אדוורדס

 דואל
 
עורך זה הוא כלי חינמי לניהול מסעות הפרסום. הכלי מציע שלל יישומים, אך התהליך הבסיסי הוא די פשוט: הורד את מסעות הפרסום למחשבך האישי, ערוך אותם (ללא הצורך להיות מחובר לרשת) והעלה את השינויים למערכת גוגל אדוורדס.
כלי זה יכול לשמש כל בעל חשבון אדוורדס ללא חשיבות לגודל החשבון. הוא מאד שימושי עבור מפרסמים עם חשבונות גדולים, מספר רב של מסעות פרסום ורשימות מילות מפתח ארוכות.

העורך זמין בשלל שפות ושפת ממשק הניהול ניתנת לשינוי בכל שלב.

יתרונות העורך הם רבים והעיקרי שביניהם הוא החיסכון בזמן. אין צורך לחכות לרענון הדף לאחר כל עדכון קטן ומעבר עמודים (במיוחד אם אתה מחזיק ברשימות מילים ארוכות). העריכה מתבצעת בצורה מאד פשוטה של copy paste, כך אפשר לעבור באלגנטיות מחשבון אחד לשני ובזריזות וביעילות לבצע את השינויים הנדרשים.
 
ניתן לבצע חיפוש בתוך העורך עבור מילים וביטוים. כמו כן קבצי הסטטיסטיקות של גוגל זמינים וניתן לראות את כל האינפורמציה דרך העורך.
 
אם ברשותך מספר חשבונות בגוגל אדוורדס, עורך האדוורדס יכול לאחסן את כולם יחד לצפייה ועריכה קלה אולם כל חשבון ניתן לעריכה בנפרד. אם אתה מחזיק בחשבון 'מרכז הלקוחות שלי' (MCC) תוכל לבצע שינויים בחשבונות הלקוחות שלך דרך פרטי הכניסה של חשבונך ב- MCC.
 
קיימים היום בשוק מספר יישומים אשר מרכזים, מנהלים, ומבצעים אופטימיזציה למספר רב של חשבונות ולא רק ב- Google אלא גם ב- Yahoo ו- MSN. אחד היישומים הפופולאריים היום על כרישי הפרסום באינטרנט היום הוא Kenshoo. תוצרת כחול לבן.
 
 
 
בלוג שיווק באינטרנט
בלוג העוסק בהיבטים השונים של שיווק באינטרנט.

בלוג קידום אתרים
מידע על קידום אתרים ושיווק באינטרנט.
http://www.seo-il.info