פרסום בגוגל arrow פרק 4 - סוגי מסעות פרסום arrow אי הכללת אתרים
שובר גוגל

אי הכללת אתרים

 דואל

על-ידי בחירה להציג את המודעות שלך ברשת התוכן של Google, תוכל להגדיל את טווח ההגעה שלך ללקוחות פוטנציאליים המבקרים במגוון אתרים איכותיים הרלוונטיים לעסק שלך. עם זאת, לעתים יתכן שתמצא אתרים אלו לא מתאימים למודעות שלך, מכל סיבה שהיא. במקרה כזה, תוכל להחיל את יישום 'אי הכללת אתרים' של AdWords כדי למנוע את הצגת המודעות שלך באתרים אלו. בעזרת היישום 'אי-הכללת אתרים', תוכל ליהנות מהיתרונות של פרסום ברשת התוכן, תוך בקרה מדויקת על המיקוד שלך.

מידע נוסף בנושא התכונה 'אי הכללת אתרים':

  • תכונה זו זמינה רק בפני מפרסמים שהצטרפו לרשת התוכן, או למפרסמים המשתמשים במיקוד לפי מיקום.
  • תוכל להשתמש באי-הכללת אתרים ברמת התחום (www.example.com, example.com), ברמת תחום-המשנה (topic.example.com), או ברמת הנתיב (www.example.com/stuff).
  • רשת התוכן מתפתחת וצומחת ללא הרף. לפיכך, אין באפשרותנו לספק רשימה של כל האתרים המתאימים להציג את המודעות שלך. בעזרת תכונה זו תוכל פשוט לסנן אתרים לא-רצויים, במידה שהם שייכים לרשת התוכן, או שיצטרפו אליה בשלב כלשהו.
  • תוכל לערוך את הרשימה של אתרים לא נכללים, בכל עת, ובתדירות הרצויה לך.

אין צורך לא לכלול אתר רק משום שהוא ממוקם מחוץ לאזור המיקוד של המודעה שלך. זוהי טעות נפוצה. המודעה שלך תוצג רק בפני מבקרים שממוקמים באזורי המיקוד שלך, ללא קשר למיקום האתר. לדוגמה, אם המודעה שלך ממוקדת לגרמניה, המודעה שלך תוצג רק בפני משתמשים בגרמניה (לפי כתובת ה-IP שלהם) גם אם מקורו של האתר הנדון הוא בארץ אחרת.
לשימוש בתכונת אי-הכללת אתרים, פעל לפי הנחיות פשוטות אלו.

רשת התוכן של גוגל מציעה מחד חשיפה גבוהה למפרסמים, כמו גם ערוצי פרסום שונים ומפולחים היטב, ומאידך נותנת לבעלי אתרי תוכן פרטיים את האפשרות להרוויח כסף אונליין מפרסומות המופיעות באתרם.
 
 

 
 
בלוג שיווק באינטרנט
בלוג העוסק בהיבטים השונים של שיווק באינטרנט.

בלוג קידום אתרים
מידע על קידום אתרים ושיווק באינטרנט.
http://www.seo-il.info