פרסום בגוגל arrow פרק 11 - דף נחיתה arrow אופטימיזציות מתקדמות חעמוד הנחיתה
שובר גוגל

אופטימיזציה מתקדמת לעמודי נחיתה

 דואל
אתה רוצה שהמודעות שלך יצליחו. כדי לאמוד הצלחה זו, אתה משתמש במעקב אחר המרות וקליקים לקבלת מושג לגבי התנהגות המשתמש בדפים שלך. אם משתמשים מגיעים לדפים שלך, אך אינך מקבל את תוצאות ההמרה הרצויות לך, מה אתה עושה? הגיע הזמן לשפר את האתר שלך. הכלי לאופטימיזציית אתרים יכול לעזור לך במשימה זו.

הכלי לאופטימיזציית אתרים מאפשר לך לבדוק שינויים בתוכן דפי האתר שלך, במטרה לקבוע איזה תוכן הוא האפקטיבי ביותר לקבלת ההמרות הרצויות. אתה תבחר את המקטעים בדף שתרצה לבדוק - כותרת, תמונה, טקסט קדימון - ואנו נפעיל ניסוי על מקטע מסוים בתנועת האתר שלך, כדי לקבוע מהו התוכן באתר שלך שאליו המשתמשים מגיבים באופן הטוב ביותר. כשנאסוף די נתונים נספק לך דוחות מהימנים, וכן דרך פעולה מומלצת כדי למטב את האתר שלך לקבלת התוצאות העסקיות הטובות ביותר עבורך.

לפני ביצוע הניסוי, הקדש זמן לשקול מהם ההיבטים בדף שלך שתרצה לבדוק, וכיצד. ככל שתשקיע בניסוי מחשבה, כך יתקבלו תוצאות משמעותיות עבורך. בעזרת רשימת הבדיקה ההתחלתית תקבל מושג באשר לצעדים שעליך לנקוט כדי להתכונן לניסוי שלך.

כדי להפעיל את הניסוי, תצטרך גם את עזרתו של מנהל האתר שלך, אשר יישם את קוד הניסוי באתר שלך ויאפשר לכלי אופטימיזציית האתרים לשנות את התנועה אל גרסאות שונות של הדף שלך .


 
 
בלוג שיווק באינטרנט
בלוג העוסק בהיבטים השונים של שיווק באינטרנט.

בלוג קידום אתרים
מידע על קידום אתרים ושיווק באינטרנט.
http://www.seo-il.info